Sıkça Sorulan Sorular


Türkiye’nin her yerinden ettyjacques.com’u ziyaret edip gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. Kargo ücretsizdir.
Evet. ettyjacques.com’da gördüğünüz fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.
Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, şirketimiz tarafından saklanmamaktadır.
ettyjacques.com’da satılan tüm ürünler 1 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.
ettyjacques.com’dan satınalmış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı ücretsiz olarak yapılmaktadır.
ettyjacques.com’dan yaptığınız alışveriş sonucunda mutlu olmanız temel prensibimizdir. Ürününüzü iade etmek isterseniz size aşağıdaki koşullar çerçevesinde en hızlı şekilde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Fatura tarihi 15 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış ürünlerinizi mail yoluyla ([email protected]) talep ederek iade edebilirsiniz. Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz. Ödemeniz 10 günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir. İade adresimiz: Mahmut Şevket Paşa cad. Mukaddes sok. no7 Beykoz İstanbul